[[wsparcie:lista-wspierajacych]]

Dla czego potrzebuję Twojego wsparcia?

Dla czego? To proste.
Strona powstała jako amatorski projekt aby pomóc wszystkim tym, którzy potrzebowali szybkiego i prostego dostępu do plików instalacyjnych systemu Windows. Z czasem strona stawała się coraz bardziej popularna. Obecnie jest to średnio 20000 odsłon miesięcznie. Dodawane są coraz nowsze pliki, które zajmują już ponad 500GB a miesięczny transfer to ponad 20 TB. Do tego jeszcze utrzymanie forum oraz samej domeny.
**W przeciwieństwie do „konkurencji” wszystkie dostępne na tej stronie pliki przechowywane są na komercyjnym serwerze co sprawia, że nie trzeba czekać w żadnych kolejkach, klikać w reklamy i czekać w kolejkach do pobrania.
Aby całość działała jak należy potrzeba aż 3 serwerów:

  • serwer nr 1 na którym hostowane jest ta strona
  • serwer nr 2 na którym uruchomione jest forum
  • serwer nr 3 na którym trzymane są wszystkie pliki

Całość kosztów w chwili obecnej pokrywana jest po części z reklam (Google i Ceneo) a po części z moich własnych funduszy. Dla tego w tym miejscu zwracam się do Ciebie.
Każda wpłacona kwota pomoże w utrzymaniu oraz dalszym rozwijaniu strony WinISO. Każda osoba, która wpłaci co najmniej 5 zł 1) i jeśli wyrazi na to zgodę jej imię lub nick zostanie wymieniony poniżej w sekcji Lista wspierających jako sponsor. Ponadto, jeśli taka osoba zarejestruje się na Forum otrzyma specjalną rangę oraz dostęp do specjalnej części forum .

Jeśli uda się osiągnąć cel czyli zebranie kwoty pozwalającej na opłacenie serwerów na cały rok ze strony znikną wszelkie reklamy. I to tyle. Z góry dziękuję za każdą wpłaconą złotówkę

Przekaż wsparcie

Sebastian Oliwier Jakub Mikołaj

Realizacja celu

Roczne opłaty w wysokości 700 zł z utrzymanie strony.
3% 2%

1)
Wpłacając mniejszą kwotę większa część Twojej wpłaty jest przeznaczana na pokrycie kosztów obsługi płatności przez co faktyczna kwota jaką otrzymuję to dosłownie kilka groszy.