[[start]]

Baza polskich wersji systemów Windows i Windows Serwer

Na tej stronie znajdziesz zbiór linków pozwalających pobrać oryginalne, niezmodyfikowane w żaden sposób 1) obrazy systemów Windows w wersji Desktop jak i Server oraz Pakiet biurowy Microsoft Office. Wszystkie pliki są w formacie ISO oraz mają obliczoną sumę kontrolną co znacząco ułatwia proces tworzenia instalacyjnej płyty DVD lub pendriva z instalatorem wybranego systemu operacyjnego.
Jeśli masz jakieś pytania skorzystaj z formularza kontaktowego.

Informacja

Udostępnione na jest stronie linki pozwalają pobrać obraz systemu w wersji testowej, który posiada pełną funkcjonalność przez 30 dni. Po tym czasie system należy usunąć z dysku lub kupić klucz produktu pozwalający na aktywację.

Obrazy systemu dostępne na winiso.pl udostępniane są w formacie ISO. Wystarczy nagrać je na płytę CD/DVD i uruchomić z takiej płyty komputer. Większość nowszych systemów np. Windows 7 czy Windows 10 można uruchomić z nośnika USB. Poniżej lista poradników opisujących krok po kroku poszczególne etapy przygotowywania nośników instalacyjnych.

Klucz produktu można kupić u oficjalnego dystrybutora, w firmie Microsoft za pośrednictwem strony internetowej Microsoft Store Polska. Warto też sprawdzić aktualne promocje w serwisie Ceneo.pl.

Kup domenę winiso.pl

Informacja:Domena winiso.pl jest do kupienia. Zobacz szczegóły na aftermarket.pl Zobacz też jak wyglądają statystyki strony.
1)
Część obrazów pochodzi z innego niż oryginalne źródła. Stosowna informacja znajduje się przy takich plikach.