start

Baza polskich wersji systemów Windows, Windows Serwer i MS Office

Na tej stronie znajdziesz zbiór linków pozwalających pobrać oryginalne 1), niezmodyfikowane w żaden sposób 2) obrazy systemów Windows w wersji Desktop jak i Server oraz Pakiet biurowy Microsoft Office. Wszystkie pliki są w formacie ISO oraz mają obliczoną sumę kontrolną co znacząco ułatwia proces tworzenia instalacyjnej płyty DVD lub pendriva z instalatorem wybranego systemu operacyjnego.
Jeśli masz jakieś pytania skorzystaj z formularza kontaktowego.

Na początku miałem tu napisać coś górnolotnego i w ogóle. Ale po chwili stwierdziłem, że nie ma to za wiele sensu. Dla tego po prostu jak chcesz pomóc w rozwoju strony możesz przekazać parę PLNów na jej rozwój. I tyle. Z góry dzięki ;)

Ściana chwały czyli Lista wspierających.

Obrazy systemu dostępne na winiso.pl udostępniane są w formacie ISO. Wystarczy nagrać je na płytę CD/DVD i uruchomić z takiej płyty komputer. Większość nowszych systemów np. Windows 7 czy Windows 10 można uruchomić z nośnika USB. Poniżej lista poradników opisujących krok po kroku poszczególne etapy przygotowywania nośników instalacyjnych.

System Windows jak każda rzecz czasami ulega awarii. Jeśli zdarzy się tak, że system nie uruchamia się w ogóle lub zaczyna działać niestabilnie nie należy panikować. Sporą część problemów można naprawić samodzielnie bez konieczności instalowania systemu ponownie. Poniżej kilka poradników opisujących najczęściej pojawiające się błędy oraz problemy z działaniem systemu.

Problemy i pytania?

Jeśli masz problem z przygotowaniem pendriva lub z uruchomieniem instalatora zajmuj na nasz kanał na Discordzie.

Informacja

Udostępnione na jest stronie linki pozwalają pobrać obraz systemu w wersji testowej, który posiada pełną funkcjonalność przez 30 dni. Po tym czasie system należy usunąć z dysku lub kupić klucz produktu pozwalający na aktywację.

Klucz produktu można kupić u oficjalnego dystrybutora, w firmie Microsoft za pośrednictwem strony internetowej Microsoft Store Polska. Warto też sprawdzić aktualne promocje w serwisie Ceneo.pl.Info dla ciekawych

Jako, że strona dostępna jest dla wszystkich może zdarzyć się tak, że ktoś kto będzie na tyle ciekawy i dotrze do samego końca strony (co zapewne zrobił skoro czyta ten tekst) żeby zobaczyć co ciekawego tu znajdzie. A znaleźć może odnośnik do statystyk, które można sobie śmiało zobaczyć.

8-) Statystyki strony WinISO za rok bieżący 3)


1)
Dokładam wszelkich starań aby udostępnione tutaj pliki były w 100% sprawdzone i bezpieczne. Niemniej jednak może zdarzyć się tak, że któryś z plików będzie uszkodzony. Wtedy proszę o zgłaszanie takich plików przez kliknięcie w przycisk Link nie działa dostępny na stronie pobierania lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie i opisanie problemu.
2)
Część obrazów pochodzi z innego niż oryginalne źródła. Stosowna informacja znajduje się przy takich plikach.
3)
Dane generowane są na podstawie logów serwera